Vispārējie noteikumi 

Minimālais pasūtījums eur 15.00 +Omniva!

Mēs neapstrādājam un neizsūtam pasūtījumus, kuri neatbilst interneta veikala noteikumiem!

1. Interneta veikals  www.seklutirgus.lv  ir  SIA  Pils -D uzturēta interneta vietne. 

  SIA Pils - D, reģ.nr. 40003150381, juridiskā adrese: Ķekavas nov., Daugmales pag., Daugmale, "Ziedulejas", LV-2124

2. Intelektuālā īpašuma tiesības uz  www.seklutirgus.lv  pieder SIA Pils - D

3. SIA Pils - D ir tiesības mainīt interneta vietnes saturu un lietošanas noteikumus, tie stājas spēkā līdz ar publicēšanas brīdi.

4. Izmantojot interneta veikalu  www.seklutirgus.lv,  lietotājs apliecina, ka ir izlasījis  lietošanas noteikumus un piekrīt tos ievērot.

5.  SIA Pils -D neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas lietotājam radušies, interneta veikala www.seklutirgus.lv  lietošanas rezultātā.

6.  Klients veicot pasūtījumu apliecina, ka ir notikusi savstarpēja vienošanās un tas ir iepazinies ar šiem noteikumiem, kā arī ar preču piegādes noteikumiem  un atteikuma tiesībām.

7.  Iegādājoties interneta veikalā www.seklutirgus.lv piedāvātās preces, tiek uzskatīts, ka šāda savstarpēja vienošanās ir Distances līgums un to regulē LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”.

 Distances līgums 

Šajā interneta veikalā www.seklutirgus.lv piedāvāto preču pārdevējs SIA Pils - D, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

1. Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu, kā arī piegādes veidu.

2. Pircējs saņem automātiski pirkuma apstiprinājumu un rēķinu no www.seklutirgus.lv. 

3. Minimālā pasūtījuma summa ir  EUR 15.00 precei mūsu veikalā.

4. Pircējam ir iespēja norēķināties par preci 2 veidos -

4.1.  apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam uz e-pastu automātiski nosūtīto, pasūtījumam atbilstošo rēķinu.  Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.  Apmaksas termiņš 5 darba dienas.  

4.2.  izmantojot  Luminor E-komercijas savienojumu un apmaksāt pirkumu tieššaistē

5. Norēķini tirgū par interneta veikalā veikto pirkumu turpmāk NAV iespējami.

6. Pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu 5 darba dienu laikā, pēc saņemtās apmaksas (bankas kontā) par preci, izsūtot pirkumu informējam par to nosūtot vēstuli e-pastā.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ;
  • pircējs ir atvēris iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. SIA Pils - D neizmanto un nedalās ar iegūto informāciju ar trešajām personām. 

Preču apraksti un cenas

Interneta veikalā www.seklutirgus.lv  redzamie preču attēli var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu radušās vai saistītās neskaidrības, kā arī izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs sazināties ar www.seklutirgus.lv pa e-pastu: [email protected], vai pa tāl.nr.  29466137

Visas cenas norādītas Euro ar PVN. Cenā nav ietverta maksa par piegādi. Cena tirdzniecības vietā/veikalā  var atšķirties no cenas interneta veikalā.

Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma. Izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža interneta veikalā www.seklutirgus.lv un tās attiecas uz pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publicēšanas.